Publications Office of the EU
I-Rom: Delar till järnvägs-, spårvägslok eller rullande materiel; trafikledningsutrustning för järnvägar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Rom: Delar till järnvägs-, spårvägslok eller rullande materiel; trafikledningsutrustning för järnvägar

  • Publicerat
    25/11/2011
  • Tidsfrist
    10/01/2012
  • Tilldelat
    12/01/2012
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: IT Italia
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34630000 Delar till järnvägs-, spårvägslok eller rullande materiel; trafikledningsutrustning för järnvägar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
808,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
808,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
eGPA n. 5829
Beskrivning

Trenitalia SpA ha intenzione di procedere mediante gara a procedura aperta, interamente gestita con sistemi telematici, eGPA n. 5829 alla stipula di un accordo quadro ai sensi dell’art. 222 del D.Lgs. 163/2006 avente ad oggetto l’affidamento della fornitura di “semiconduttori di potenza".
Codice identificativo gara (CIG): 35886496D5.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
808,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
808,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Power Equipmennts
Postadress: Via Cavallo 18
Ort: Venaria Reale (Torino)
Postnummer: 10078
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.