Publications Office of the EU
Grekland-Aten: Hotelltjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grekland-Aten: Hotelltjänster

  • Publicerat
    10/09/2021
  • Tidsfrist
    12/10/2021
  • Avbrutet
    12/11/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνων
Plats för utförande
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Köparens plats
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
55100000 Hotelltjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
973,451.33 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
3/2021
Beskrivning

Παροχή υπηρεσιών για τη μίσθωση κλινών ξενοδοχείου (75 δίκλινα δωμάτια-150 κλίνες), για την προσωρινή μετεγκατάσταση φοιτητών του ΕΚΠΑ της Β΄ΦΕΠΑ

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνων
Postadress: Χρήστου Λαδά 6
Ort: Αθήνα
Nuts-kod: EL303
Postnummer: 10561
Land: GRC
Kontaktperson: Φ. Μαργαρίτης - Ν. Ρετσίνα
Huvudadress: www.uoa.gr
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
18/10/2021 10:00
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
973,451.33 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.