Publications Office of the EU
Italien-Troina: Vägbygge - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Troina: Vägbygge

  • Publicerat
    11/11/2016
  • Tidsfrist
    20/12/2016
  • Anbudsöppning
    23/01/2017
  • Tilldelat
    06/06/2017
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Centrale Unica di Committenza tra i Comuni di Troina — Nicosia — Agira
Plats för utförande
NUTS code: ITG16 Enna
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45233120 Vägbygge
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
196,736.59 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
151,351.42 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Realizzazione di un parcheggio nell'area comunale sita in Contrada Parapià.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Comune di Troina
Postadress: Via Conte Ruggero 4
Ort: Troina
Postnummer: 94018
Land: ITA
Kontaktperson: Chiavetta Irene
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
23/01/2017 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
196,736.59 EUR
Slutligt kontraktsvärde
151,351.42 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Asero Costruzioni Srl
Postadress: Via IV Traversa 99
Ort: Belpasso
Postnummer: 95032
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.