Publications Office of the EU
tillhandahållande av en extern tjänst för förebyggande och skydd på arbetsplatsen - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

tillhandahållande av en extern tjänst för förebyggande och skydd på arbetsplatsen

  • Publicerat
    27/10/2025
  • Tidsfrist
    12/11/2025
  • Tilldelat
    22/12/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Sciensano
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
85147000 Företagshälsovård
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,152,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
SC2025RO-017-PREVENTIE
Beskrivning

tillhandahållande av en extern tjänst för förebyggande och skydd på arbetsplatsen

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/196cb0a3-e956-4132-b5a7-30a9faa32976/general
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/196cb0a3-e956-4132-b5a7-30a9faa32976/general
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Organisation des services
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
1,152,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: IDEWE
Postadress:
Ort: Brussel
Postnummer: 120
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.