Publications Office of the EU
Tjeckien-Ostrava: Persondatorer - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjeckien-Ostrava: Persondatorer

  • Aviserat
    15/09/2012
  • Publicerat
    10/12/2014
  • Tidsfrist
    29/12/2014
  • Avbrutet
    12/02/2015
  • I dag
    03/09/2026
Status
Avbrutet
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Plats för utförande
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30213000 Persondatorer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
799,931.00
Upphandlingens referensnummer
CIS/DNS/ICT
Beskrivning

Dodávka standardního ICT vybavení dle požadavků uvedených v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Not applicable
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
799,931.00
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.