Publications Office of the EU
ÚVN-VoFN Prag - medicinsk teknik - köp - Sängar för IVA-avdelningen (lägre klass) - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

ÚVN-VoFN Prag - medicinsk teknik - köp - Sängar för IVA-avdelningen (lägre klass)

  • Publicerat
    26/06/2025
  • Tidsfrist
    28/07/2025
  • Tilldelat
    01/12/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33192100 Sjukbäddar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,239,040.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,539,090.20 CZK
Upphandlingens referensnummer
12842/2025-ÚVN
Beskrivning

Föremålet för denna del av kontraktet är leverans av 6 lägre klasspositioneringssängar för IVA-avdelningen, inklusive madrasser. Föremålet för prestanda inkluderar också tillhandahållande av gratis garanti och eftergaranti 8 års service av den erbjudna enheten.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://nen.nipez.cz/profil/UVN
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://nen.nipez.cz/profil/UVN
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Nabídková cena zařízení
Uppskattat värde
2,239,040.00 CZK
Slutligt kontraktsvärde
1,539,090.20 CZK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: L I N E T spol. s r.o.
Postadress:
Ort: Slaný
Postnummer: 27401
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.