Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Undervisning och utbildning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Undervisning och utbildning

  • Publicerat
    24/12/2013
  • Tidsfrist
    04/02/2014
  • Tilldelat
    25/03/2014
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Główny Urząd Geodezji i Kartografii
Plats för utförande
NUTS code: PL Polska
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
80000000 Undervisning och utbildning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,408,536.58 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
630,746.04 PLN
Upphandlingens referensnummer
BO.ZP.2510.78.GI.2510.100.2013.
Beskrivning

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja szkoleń z wykorzystania Produktów LIDAR opracowanych w ramach realizacji projektu ISOK.
2. Usługa będąca przedmiotem zamówienia będzie polegała na przeprowadzeniu szkoleń dla 300 uczestników wyłonionych w procesie rekrutacji. Zamówienie zostanie zrealizowane w trzech etapach:
1) Etap I obejmuje w szczególności:
a) opracowanie i dostarczenie do Zamawiającego Listy potencjalnych uczestników;
b) opracowanie i dostarczenie do Zamawiającego Strony internetowej Szkoleń;
c) opracowanie i dostarczenie do Zamawiającego Pakietu informacyjnego;
d) uruchomienie ankiety w formie elektronicznej.
2) Etap II obejmuje w szczególności:
a) opracowanie i dostarczenie do Zamawiającego Wyników ankiet;
b) opracowanie i dostarczenie do Zamawiającego Listy Uczestników Szkoleń;
c) opracowanie i dostarczenie do Zamawiającego Kart zastosowań
d) opracowanie i dostarczenie do Zamawiającego Konspektu merytorycznego szkoleń;
e) opracowanie i dostarczenie do Zamawiającego Materiałów szkoleniowych;
f) opracowanie i dostarczenie do Zamawiającego Harmonogramu i Programu Szkoleń.
3) Etap III obejmuje w szczególności:
a) przeprowadzenie szkoleń;
b) przygotowanie Filmów szkoleniowych;
c) opracowanie i dostarczenie do Zamawiającego Raportów ze szkoleń;
d) opracowanie i dostarczenie do Zamawiającego Ankiety ewaluacyjnej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SIWZ.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
1,408,536.58 PLN
Slutligt kontraktsvärde
630,746.04 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Piotr Wężyk ProGea Consulting- Lider, OPGK Kraków, Esri Polska Sp. z o.o.
Postadress: ul. Królowej Jadwigi 285
Ort: Kraków
Postnummer: 30-234
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.