Publications Office of the EU
Finland-Tavastehus: Patientövervakningssystem - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finland-Tavastehus: Patientövervakningssystem

  • Publicerat
    04/06/2020
  • Tidsfrist
    03/07/2020
  • Anbudsöppning
    03/07/2020
  • Tilldelat
    12/10/2020
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Stadt Wedel
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DEF09 Pinneberg
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33195000 Patientövervakningssystem
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
4,600,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
4,000,000.04 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Sarastia Oy pyytää tarjoustanne hoitajakutsuratkaisusta palvelu- ja hoitokotien, kodinomaisen palveluasumisen ja vanhainkotien tarpeisiin tarjouspyynnön mukaisesti. Tarjouspyynnön perustana on käyttötapauskuvaus, joka tarjoajan tulee tarjota. Kohteeseen tarjotut laitteet ja niiden hinnat muodostavat hinnoittelumallin ja pohjan puitesopimuksen hinnoille, ratkaisuille ja palveluille sopimuskaudella.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://tarjouspalvelu.fi/taitoa?id=238915&tpk=2763fe40-e5ea-4136-98f9-e1393597781b
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med several Aktörer
Villkor för anbudsöppning (datum)
03/07/2020 12:00
Köpare
Riihimäen kaupunki
Hämeenlinnan kaupunki
Janakkalan kunta
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
4,600,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
4,000,000.04 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: GSF Sonderfahrzeuge
Postadress:
Ort: Twist, Emsl
Postnummer: 49767
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.