Publications Office of the EU
Spanien-Dosrius: Städning av byggnader - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Dosrius: Städning av byggnader

  • Aviserat
    23/07/2021
  • Beräknad publicering
    30/09/2021
  • I dag
    06/09/2026
Status
Inaktiv
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Ayuntamiento de Dosrius
Plats för utförande
NUTS code: ES511 Barcelona
Köparens plats
NUTS code: ES511 Barcelona
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90911200 Städning av byggnader
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
704,076.56 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Servicios para la limpieza de equipamientos municipales.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Not applicable
Uppskattat värde
704,076.56 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.