Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Delar och tillbehör till kopiatorer - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Polen-Warszawa: Delar och tillbehör till kopiatorer

  • Publicerat
    26/06/2023
  • Tidsfrist
    07/08/2023
  • Tilldelat
    27/11/2023
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Jednostka Wojskowa Nr 2063
Plats för utförande
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Köparens plats
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30125000 Delar och tillbehör till kopiatorer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,044,777.76 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,209,050.53 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
39/23
Beskrivning

1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (kod CPV: 30125000-1 ). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia podzielono na trzy następujące części:
1) część I zamówienia: Tonery do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek laserowych;
2) część II zamówienia: Części zamienne do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek;
3) część III zamówienia: Tusze, głowice, taśmy do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek atramentowych.
3. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ.
4. Zamawiający w załączniku nr 5 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Jednostka Wojskowa Nr 2063
Nationellt organisationsnummer: 5211207048
Postadress: ul. Banacha 2
Ort: Warszawa
Nuts-kod: PL911
Postnummer: 02-097
Land: POL
Kontaktperson: Joanna DWORAKOWSKA-WILCZYŃSKA
Huvudadress: www.ozdgw.wp.mil.pl
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
CPV-kod
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.