Publications Office of the EU
Tyskland-Hohen Neuendorf: Anläggningsarbeten för motorvägar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Hohen Neuendorf: Anläggningsarbeten för motorvägar

  • Publicerat
    22/05/2023
  • Tidsfrist
    22/06/2023
  • Anbudsöppning
    22/06/2023
  • Tilldelat
    20/07/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Autobahn GmbH des Bundes - NL Nordost
Plats för utförande
NUTS code: DE80K Landkreis Rostock
Köparens plats
NUTS code: DE40A Oberhavel
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45233110 Anläggningsarbeten för motorvägar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,198,456.27 EUR
Upphandlingens referensnummer
2023-338
Beskrivning

A 20 DE AS Tessin - AS Bad Sülze beide RF, Los 2 Verkehrssicherung km 152,345 - km 162,700 beide RiFa

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://vergabe.autobahn.de
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
22/06/2023 09:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
1,198,456.27 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: straat1 GmbH, NL Rostock
Postadress: Petersdorfer Straße 10
Ort: Rostock
Postnummer: 18147
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.