Publications Office of the EU
SI-Preddvor: Diverse reparationer och underhåll - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

SI-Preddvor: Diverse reparationer och underhåll

  • Publicerat
    08/06/2011
  • Tidsfrist
    13/07/2011
  • Anbudsöppning
    13/07/2011
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: SI0 Slovenija
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50800000 Diverse reparationer och underhåll
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
320,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Predmet javnega razpisa za oddajo javnega naročila po odprtem postopku za sklenitev okvirnega sporazuma je letno in zimsko vzdrževanje lokalnih cest brez pluženja in posipanja na območju občine Preddvor. Naročnik oddaja javno naročilo za predviden čas 48 mesecev (4 leta) od sklenitve okvirnega sporazuma.
Javno naročilo je razdeljeno v sklope. Sklop A vsebuje predvsem vzdrževanje asfaltnih cest, izdelovanje plomb, frezanje cest skupaj s potrebnim materialom za izvedbo del. Sklop B pa zajema čiščenje in pometanje cest, praznjenje košev in pobiranje smeti ob cestah, grediranje in nasipanje makadamskih cest, nasipanje bankin, nabava in vzdrževanje prometne signalizacije, vzdrževanje jaškov, košnja trave ob cesti in na javnih površinah, čiščenje jarkov in muld in izvedba manjših vzdrževalnih del na cestah in pripadajočih objektih ipd. Ponudniki lahko oddajo ponudbo za celotno javno naročilo ali za posamezni sklop. Variantne ponudbe niso dopustne in jih naročnik v primeru prejema ne bo upošteval.
Vzorec okvirnega sporazuma je sestavni del te razpisne dokumentacije. Naročnik bo z izbranim ponudnikom sklenil okvirni sporazum na način, da ne bo več odpiral konkurence med ponudniki. Ponudbena dokumentacija mora biti pripravljena v skladu z določili te razpisne dokumentacije. Ocenjena vrednost javnega naročila, za celotno obdobje oddaje naročila (48 mesecev), znaša skupaj 320 000 EUR brez davka na dodano vrednost.
V obdobju za katerega naročnik oddaja javno naročilo, bo naročnik predvidoma potreboval storitve, ki so navedene v ponudbenem predračunu (Obrazec 1b) za letno in zimsko vzdrževanje občinskih cest in opisane v zadnji prilogi razpisne dokumentacije: Opis predmeta javnega naročila in zahteve naročnika.
Ocenjena vrednost javnega naročila predstavlja okviren strošek letnega in zimskega vzdrževanja cest za občino in je izračunan glede na sedanje letne potrebe naročnika in preračunan za celotno obdobje oddaje naročila. V času izvajanja naročila se ocenjena vrednost storitve za vzdrževanje cest lahko spremeni, glede na dejanske potrebe naročnika, kar je odvisno predvsem od vremenskih pogojev, ki pogojujejo potrebo po zimskem vzdrževanju.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
13/07/2011 13:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.