Publications Office of the EU
Proc. 07/CPI.24.2442 - Aquisição de mesa telecomandada digital direta, para sala de Raio X - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Proc. 07/CPI.24.2442 - Aquisição de mesa telecomandada digital direta, para sala de Raio X

  • Publicerat
    31/01/2025
  • Tidsfrist
    03/03/2025
  • Anbudsöppning
    03/03/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Unidade de Saúde Local do Tâmega e Sousa, E.P.E
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33111100 Röntgenbord
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
235,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Proc. 07/CPI.24.2442 - Aquisição de mesa telecomandada digital direta, para sala de Raio X

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://community.vortal.biz,
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://community.vortal.biz,
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
03/03/2025 18:15
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Preço
Uppskattat värde
235,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.