Publications Office of the EU
I-Catanzaro: Reparation och underhåll av medicinsk utrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

I-Catanzaro: Reparation och underhåll av medicinsk utrustning

  • Tilldelat
    28/01/2013
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50421000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,400,000.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
908,044.63 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Servizio integrato di manutenzione globale delle apparecchiature biomediche.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
1,400,000.00
Slutligt kontraktsvärde
908,044.63 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: R.T.I. EBM-GE Helthcare
Postadress:
Ort: Foligno
Postnummer:
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.