Publications Office of the EU
Litauen-Vilnius: Arbetsutrustning för tandläkare - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litauen-Vilnius: Arbetsutrustning för tandläkare

  • Publicerat
    23/11/2021
  • Avbrutet
    03/12/2021
  • Anbudsöppning
    27/12/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
VšĮ Antakalnio poliklinika
Plats för utförande
NUTS code: LT Lietuva
Köparens plats
NUTS code: LT Lietuva
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33192400 Arbetsutrustning för tandläkare
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Perkama odontologo darbo vietos įranga: odontologo darbo vieta - 6 kompl., vakuuminis siurblys - 1 vnt. ir kompresorius - 1 vnt.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: VšĮ Antakalnio poliklinika
Nationellt organisationsnummer: 124244035
Postadress: Antakalnio g. 59, LT-10207 Vilnius
Ort: Vilnius
Nuts-kod: LT
Postnummer: 10207
Land: LTU
Kontaktperson: Vilma Sobolevskienė
Huvudadress: http://www.antakpol.lt
Elektroniskt via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=608231&B=PPO
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
27/12/2021 14:45
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.