Publications Office of the EU
Spanien-Comunidad Valenciana: Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Comunidad Valenciana: Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning

  • Publicerat
    30/09/2022
  • Tidsfrist
    19/01/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Ayuntamiento de Villajoyosa
Plats för utförande
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Köparens plats
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
921,503.44 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
5243/2021
Beskrivning

Servicio de limpieza de edificios públicos, centros docentes e instalaciones deportivas.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://community.vortal.biz/Public/contract-notice-view/PT1.NTC.2061151/?
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
921,503.44 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.