Publications Office of the EU
Polen-Kraków: Sakkunnig juridisk hjälp - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Kraków: Sakkunnig juridisk hjälp

  • Publicerat
    08/02/2022
  • Tidsfrist
    08/03/2022
  • Anbudsöppning
    08/03/2022
  • Tilldelat
    12/04/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa
Plats för utförande
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Köparens plats
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71319000 Sakkunnig juridisk hjälp
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
272,032.52 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
169,360.00 PLN
Antal delkontrakt
13
Upphandlingens referensnummer
OR-10.271.125.2021.
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie na każdorazowe zlecenie operatów szacunkowych wraz z dokumentacją fotograficzną kolorową (sporządzoną zgodnie ze stanem aktualnym w terenie) - zgodnie z opisem wskazanym w pkt 3.2. SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają umowy wraz z załącznikami.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa
Postadress: pl. Wszystkich Świętych 3-4
Ort: Kraków
Nuts-kod: PL213
Postnummer: 31-004
Land: POL
Huvudadress: www.bip.krakow.pl
Elektroniskt via:
https://obywatel.gov.pl/nforms/ezamowienia
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
08/03/2022 11:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.