Publications Office of the EU
Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Krynica-Zdrój - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Krynica-Zdrój

  • Publicerat
    02/04/2024
  • Tidsfrist
    29/04/2024
  • Anbudsöppning
    29/04/2024
  • Tilldelat
    14/06/2024
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL218 Nowosądecki
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,358,163.00 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
4
Upphandlingens referensnummer
ZP.01.2024
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów z terenu Gminy Krynicy-Zdroju w okresie od dnia podpisania umowy jednak nie wcześniej niż od dnia 01.05.2024r. do dnia 31.12.2024r. Zamawiający podzielił zamówienie na 4 części: Część 1 zamówienia pn.: Odbiór i transport do miejsc zagospodarowania odpadów zbieranych w sposób selektywny oraz odbiór, transport i zagospodarowanie bioodpadów z terenu Gminy Krynica-Zdrój - nieruchomości zamieszkałe. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które stanowią Załącznik nr 8a do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia który stanowi Załącznik nr 9a do SWZ. Część 2 zamówienia pn.: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych zebranych z terenu Gminy Krynica-Zdrój - nieruchomości niezamieszkałe. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które stanowią Załącznik nr 8b do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia który stanowi Załącznik nr 9b do SWZ. Część 3 zamówienia pn.: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Krynica-Zdrój - nieruchomości niezamieszkałe. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które stanowią Załącznik nr 8c do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia który stanowi Załącznik nr 9c do SWZ. Część 4 zamówienia : Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów zbieranych w sposób selektywny z terenu Gminy Krynica-Zdrój - nieruchomości niezamieszkałe. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które stanowią Załącznik nr 8d do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia który stanowi Załącznik nr 9d do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia przez jednego Wykonawcę oferty na dowolną wybraną przez siebie ilość części zamówienia. Zamawiający nie żąda wniesienia wadium. Zamawiający nie żąda wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający nie wymaga i nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. Zamawiający nie przewiduje odwróconej kolejności oceny ofert. Zamawiający zaznacza, iż z uwagi na rodzaj i zakres zamówienia Wykonawca przy realizacji zamówienia zobowiązany jest, aby osoby wykonujące czynności bezpośrednio uczestniczące w wykonywaniu umowy (ładowacz, kierowca ) były zatrudnione na podstawie stosunku pracy, jako jego pracownicy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2022 r. poz. 1510 ze zm.). Wykonawca zobowiązany jest zagwarantować zatrudnienie na powyższych zasadach przez okres wykonywania tych czynności w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z zapisami i wymaganiami określonymi w projektowanych postanowieniach umowy zawartych w SWZ.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://platformazakupowa.pl/pn/mpgk_krynica_zdroj/proceedings
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://platformazakupowa.pl/pn/mpgk_krynica_zdroj/proceedings
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
29/04/2024 10:10
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.