Publications Office of the EU
Polen-Poznań: Distributionslådor - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Poznań: Distributionslådor

  • Publicerat
    28/07/2018
  • Tidsfrist
    11/09/2018
  • Anbudsöppning
    11/09/2018
  • Tilldelat
    25/10/2018
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Enea Operator Sp. z o.o.
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL4 Makroregion północno-zachodni
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
31213100 Distributionslådor
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
12,350,372.10 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
26,291,300.00 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
RPUZ/P/0713/2018/DN
Beskrivning

Dostawa rozdzielnic stacyjnych dla potrzeb zabudowy układu bilansującego w Enea Operator Sp. z o.o.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Enea Operator Sp. z o.o.
Nationellt organisationsnummer: PL
Postadress: ul. Strzeszyńska 58, budynek „I” pokój nr 2 „kancelaria”
Ort: Poznań
Nuts-kod: PL4
Postnummer: 60-479
Land: POL
Kontaktperson: Mateusz Czornak
Huvudadress: http://www.operator.enea.pl/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
11/09/2018 10:15
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.