Publications Office of the EU
Tyskland-Bad Segeberg: Skiljeväggar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Tyskland-Bad Segeberg: Skiljeväggar

  • Publicerat
    25/06/2019
  • Tidsfrist
    30/07/2019
  • Anbudsöppning
    30/07/2019
  • Tilldelat
    19/09/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
KVSH-Kassenärztliche Vereinigung Schleswig-Holstein
Plats för utförande
NUTS code: DEF0D Segeberg
Köparens plats
NUTS code: DEF0D Segeberg
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
44112310 Skiljeväggar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
30,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
37,326.60 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Mobile Trennwände.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
www.e-vergabe-sh.de
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
30/07/2019 09:00
Plats för utförande
CPV-kod

44112310 - Skiljeväggar

45400000 - Färdigställande byggnadsarbeten

45000000 - Anläggningsarbete

Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
30,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
37,326.60 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Dorma Hüppe Raumtrennsysteme
Postadress: Industriestraße 5
Ort: Westerstede
Postnummer: 26655
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.