Publications Office of the EU
Tjänster för tillgänglighet av Institute of Addictions of Madrid Health, av 12 platser i ett behandlingsstödgolv för personer med missbruk. - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Tjänster för tillgänglighet av Institute of Addictions of Madrid Health, av 12 platser i ett behandlingsstödgolv för personer med missbruk.

  • Tilldelat
    31/07/2024
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Organismo Autónomo Madrid Salud
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
98133100 Samhällsförbättringar och stödtjänster till befolkningen
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
827,524.60 EUR
Upphandlingens referensnummer
300/2024/00180
Beskrivning

Syftet med detta kontrakt är att göra tillgängligt för Madrid Salud, 12 platser i behandlingsstödsgolvet, för personer med missbruk som är i behandling i hälsovårdsnätverket, beroende av Madrid Health Addictions Institute.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Criterio de estabilidad en el empleo. Mantenimiento de plantilla..
Viktning (procentandel, exakt): 5
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Mejoras técnicas y asistenciales.
Viktning (procentandel, exakt): 45
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Oferta económica.
Viktning (procentandel, exakt): 25
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Mayor calidad del Proyecto Técnico de prestación del servicio sobre los mínimos señalados en el PPT.
Viktning (procentandel, exakt): 25
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
827,524.60 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ASOCIACIÓN LAKOMA MADRID
Postadress:
Ort: Madrid
Postnummer: 28035
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.