Publications Office of the EU
Övervakningssystem för luftrum Ukraina - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Övervakningssystem för luftrum Ukraina

  • Publicerat
    06/11/2024
  • Tidsfrist
    20/11/2024
  • Anbudsöppning
    20/11/2024
  • Tilldelat
    06/12/2024
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
-1.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
7200076793
Beskrivning

Stationärt radio- och radarbaserat luftrumsövervakningssystem

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://ausschreibungen.giz.de/Satellite/notice/CXTRYYRY11RDE4KH
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://ausschreibungen.giz.de/Satellite/notice/CXTRYYRY11RDE4KH
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
20/11/2024 12:05
Tilldelningsmetod
Preis
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
-1.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Aaronia AG
Postadress:
Ort: Strickscheid
Postnummer: 54597
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.