Publications Office of the EU
Spanien-Valencia: Drift av reningsverk - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Valencia: Drift av reningsverk

  • Publicerat
    19/01/2018
  • Tidsfrist
    28/02/2018
  • Anbudsöppning
    23/03/2018
  • Tilldelat
    20/03/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Vicepresidencia del Consejo de Administración de la Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana
Plats för utförande
NUTS code: ES523 Valencia / València
Köparens plats
NUTS code: ES52 Comunitat Valenciana
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90481000 Drift av reningsverk
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,152,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
465,047.58 EUR
Upphandlingens referensnummer
2017/GV/0037
Beskrivning

Servicio de funcionamiento y mantenimiento del sistema de saneamiento y depuración de aguas residuales de Náquera-Serra (Valencia).

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana (EPSAR)
Nationellt organisationsnummer: Q-9650012-I
Postadress: c/ Alvaro de Bazán, 10-entlo.
Ort: Valencia
Nuts-kod: ES52
Postnummer: 46010
Land: ESP
Kontaktperson: Departamento de Contratación
Huvudadress: http://www.epsar.gva.es
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
23/03/2018 12:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
1,152,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
465,047.58 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Global Omnium Medioambiente, S. A.
Postadress: Gran Vía Marqués del Turia, 17
Ort: València
Postnummer: 46005
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.