Publications Office of the EU
Polen-Opole: Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Polen-Opole: Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi

  • Publicerat
    25/04/2015
  • Tidsfrist
    02/06/2015
  • Anbudsöppning
    02/06/2015
  • Tilldelat
    03/06/2015
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Szpital Wojewódzki w Opolu – SP ZOZ
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
3,523,756.79 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
3,665,282.60 PLN
Upphandlingens referensnummer
DLG.39.484/15
Beskrivning

Zakup i dostawa energii elektrycznej.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
02/06/2015 11:15
Plats för utförande
Inte tillgängligt
CPV-kod

09300000 - Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi

09310000 - Elektricitet

Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
3,523,756.79 PLN
Slutligt kontraktsvärde
3,665,282.60 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Ecoergia Sp. z o.o.
Postadress: ul. Emaus 40/3
Ort: Kraków
Postnummer: 30-213
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.