Publications Office of the EU
Leverans av ortopediska implantat - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Leverans av ortopediska implantat

  • Publicerat
    28/05/2024
  • Tidsfrist
    28/06/2024
  • Anbudsöppning
    28/06/2024
  • Tilldelat
    28/11/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o.
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL921 Radomski
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33183100 Ortopediska implantat
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
5,845,597.00 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
10
Upphandlingens referensnummer
DZP.341.31.2024
Beskrivning

Föremålet för avtalet är leverans av ortopediska implantat till Mazovian Specialist Hospital Sp. z o.o. i Radom. Ordern består av 10 delar. En detaljerad beskrivning av föremålet för kontraktet bifogas som bilaga 1 till nr 10 till utkastet till bestämmelser i kontraktet. Uppdragstagaren kommer att vara skyldig att fullgöra avtalet på de villkor som anges i utkastet till bestämmelser i avtalet om offentlig upphandling, som kommer att införlivas i innehållet i detta avtal och som anges i bilaga 2 till tilläggsskyddet.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://mss.ezamawiajacy.pl/pn/mss/demand/155090/notice/public/details
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://mss.ezamawiajacy.pl/pn/mss/demand/155090/notice/public/details
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
28/06/2024 10:30
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.