Publications Office of the EU
Frankrike-Montreuil: Skrivbyråtjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Montreuil: Skrivbyråtjänster

  • Publicerat
    11/10/2021
  • Tidsfrist
    09/11/2021
  • Anbudsöppning
    09/11/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
ville de montreuil
Plats för utförande
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Köparens plats
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
92312211 Skrivbyråtjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
400,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
PI216019
Beskrivning

prestations de conseil éditorial pour le journal municipal et diverses autres publications de la ville de Montreuil

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://marches.maximilien.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=797929&orgAcronyme=d6a
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
09/11/2021 14:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
400,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.