Publications Office of the EU
Utrustning för värmebehandling och högtemperaturprovning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Utrustning för värmebehandling och högtemperaturprovning

  • Publicerat
    16/09/2025
  • Tidsfrist
    16/10/2025
  • Anbudsöppning
    16/10/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Brandenburgische Technische Universität Cottbus-Senftenberg
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DE402 Cottbus, Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
42940000 Maskiner för värmebehandling av material
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
VA-2025-0496-OE3403
Beskrivning

Upphandling av utrustning för värmebehandling och högtemperaturprovning Del 1) Enhet för högtemperaturvärmebehandling Del 2) Termocyklisk testutvidgning Del 3) Oxidationsnivå För ytterligare information och krav, se specifikationerna under punkten "Upphandlingsdokument".

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXVZYYDYTA1SF9PW
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXVZYYDYTA1SF9PW
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
16/10/2025 12:00
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.