Publications Office of the EU
E-Madrid: Flygplansdäck - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

E-Madrid: Flygplansdäck

  • Tilldelat
    07/12/2012
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34731800 Flygplansdäck
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
139,390.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
4023012017800
Beskrivning

Repuestos de Neumaticos para Aviones Casa C-212 (T.12), Casa Cn-235 (T.19) y Canadair Cl-215t (Ud.13) del E.A. (20122086).

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
CPV-kod

34731800 - Flygplansdäck

45400000 - Färdigställande byggnadsarbeten

45000000 - Anläggningsarbete

Tilldelningsmetod
Not specified
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
139,390.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Michelín
Postadress:
Ort:
Postnummer:
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.