Publications Office of the EU
Tyskland-Düsseldorf: Montering av avskiljningar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Düsseldorf: Montering av avskiljningar

  • Publicerat
    13/01/2021
  • Tidsfrist
    10/03/2021
  • Anbudsöppning
    10/03/2021
  • Tilldelat
    09/04/2021
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Bau- und Liegenschaftsbetrieb NRW Düsseldorf
Plats för utförande
NUTS code: DEA1A Wuppertal, Kreisfreie Stadt
Köparens plats
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45421141 Montering av avskiljningar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
252,044.15 EUR
Upphandlingens referensnummer
065-21-00004
Beskrivning

Trockenbauarbeiten.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://evergabe.blb.nrw.de/Vergabe/notice/CXS7YYXYMFX
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
10/03/2021 10:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
252,044.15 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Lindner SE
Postadress: Bahnhofstraße 29
Ort: Arnstorf
Postnummer: 94424
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.