Publications Office of the EU
Tyskland-Halle (Saale): Montering av avskiljningar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Halle (Saale): Montering av avskiljningar

  • Publicerat
    09/02/2022
  • Tidsfrist
    11/03/2022
  • Anbudsöppning
    11/03/2022
  • Tilldelat
    12/04/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Stadt Halle (Saale), Fachbereich Recht, Team Vergabe Bauleistungen/Bauplanungen
Plats för utförande
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Köparens plats
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45421141 Montering av avskiljningar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
37,549.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
FB 24-B-2022-017
Beskrivning

Los 319 Mobile Trennwände

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://ausschreibung.halle.de/NetServer/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
11/03/2022 09:00
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
37,549.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: DORMA Hüppe Raumtrennsysteme GmbH + Co. KG
Postadress: Industriestraße 5
Ort: Westerstede-Ocholt
Postnummer: 26655
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.