Publications Office of the EU
Polen-Szczyrk: Elektricitet - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Szczyrk: Elektricitet

  • Publicerat
    03/01/2022
  • Tidsfrist
    31/01/2022
  • Anbudsöppning
    31/01/2022
  • Tilldelat
    15/02/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku
Plats för utförande
NUTS code: PL225 Bielski
Köparens plats
NUTS code: PL225 Bielski
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
09310000 Elektricitet
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,656,000.00 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,802,080.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
DZP/Sz/29/2021
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 3320 MWh do nieruchomości
pozostających w zasobach COS-OPO Szczyrk.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
31/01/2022 10:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
2,656,000.00 PLN
Slutligt kontraktsvärde
2,802,080.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: XOOG ENERGY SP. Z O.O.
Postadress: ul. Wróbla 24/1
Ort: Warszawa
Postnummer: 02-736
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.