Publications Office of the EU
Finland-Kajana: Tjänster avseende fast egendom - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Finland-Kajana: Tjänster avseende fast egendom

  • Publicerat
    31/03/2017
  • Tidsfrist
    03/05/2017
  • Tilldelat
    19/05/2017
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Kajaanin kaupunki/Ympäristötekninen toimiala
Plats för utförande
NUTS code: FI1D8 Kainuu
Köparens plats
NUTS code: FI1D8 Kainuu
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
70000000 Tjänster avseende fast egendom
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
600,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
KAJDno-2017-304
Beskrivning

Kiinteistöpäivystys / Kajaanin kaupunki.
Tarjouspyynnössä kysyttiin vuosihintaa varallaolosta ja tuntiperusteista hintaa hälytyskäynneille.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Kajaanin kaupunki/Ympäristötekninen toimiala
Postadress: PL 133
Ort: Kajaani
Nuts-kod: FI134
Postnummer: 87101
Land: FIN
Kontaktperson: Ari Heikkinen
Huvudadress: http://www.kajaani.fi
Elektroniskt via:
https://tarjouspalvelu.fi/kajaani?id=105051&tpk=cfd8a343-413a-49b4-8309-03231b653709
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
CPV-kod

70000000 - Tjänster avseende fast egendom

98341000 - Bostadsförmedlingstjänster

98340000 - Bostads- och kontorstjänster

98000000 - Andra samhälleliga och personliga tjänster

98300000 - Diverse tjänster

Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
600,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: AVARN Security Oy
Postadress:
Ort: Helsinki
Postnummer:
Land: FIN
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.