Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Säkerhetstjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Säkerhetstjänster

  • Publicerat
    04/12/2013
  • Tidsfrist
    13/01/2014
  • Anbudsöppning
    13/01/2014
  • Tilldelat
    20/03/2014
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79710000 Säkerhetstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
339,329.27 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
417,650.40 PLN
Upphandlingens referensnummer
UD-I-WZP-A.271.100.2013.MLA
Beskrivning

Przedmiot zamówienia obejmuje całodobową ochronę fizyczną obiektu i mienia Urzędu Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, położonego przy ul. Powstańców Śląskich 70 w Warszawie oraz osób przebywających w tym obiekcie.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
13/01/2014 09:15
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
339,329.27 PLN
Slutligt kontraktsvärde
417,650.40 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Grupa DSF Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum
Postadress: ul. Powstańców 4a lok. 67
Ort: Ząbki
Postnummer: 05-091
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.