Publications Office of the EU
Tjeckien-Prag: Konfigurationer - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjeckien-Prag: Konfigurationer

  • Aviserat
    01/04/2015
  • Publicerat
    09/05/2015
  • Tidsfrist
    13/07/2015
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
Plats för utförande
NUTS code: CZ0 Česko
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30211400 Konfigurationer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
16,016,000.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
S 12143/2015-08
Beskrivning

Předmětem veřejné zakázky je nákup licencí a technické podpory Oracle v rozsahu, který bude upřesněn v zadávací dokumentaci. Zadavatel si vyhrazuje možnost využít opční právo ve výši 30 % z předpokládané hodnoty veřejné zakázky.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
16,016,000.00 CZK
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.