Publications Office of the EU
Italien-Avellino: Apparatur för MR-undersökning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Avellino: Apparatur för MR-undersökning

  • Publicerat
    30/05/2014
  • Tidsfrist
    29/07/2014
  • Anbudsöppning
    31/07/2014
  • Tilldelat
    13/04/2015
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Azienda Ospedaliera San Giuseppe Moscati
Plats för utförande
NUTS code: ITF34 Avellino
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33111610 Apparatur för MR-undersökning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,622,500.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,517,388.15 EUR
Upphandlingens referensnummer
N. GARA 5611160 - CIG 57700972AD
Beskrivning

Fornitura ed installazione di una risonanza magnetica.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
31/07/2014 09:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
1,622,500.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
1,517,388.15 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: R.T.I. Siemens SpA (capogruppo) — Technoprject Srl (mandante)
Postadress: Viale Piero e Alberto Pirelli 10
Ort: Milano
Postnummer: 20126
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.