Publications Office of the EU
Frankrike-Tours: Deponering av giftigt avfall utom radioaktivt avfall och kontaminerad jord - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Frankrike-Tours: Deponering av giftigt avfall utom radioaktivt avfall och kontaminerad jord

  • Tilldelat
    08/12/2015
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90523000 Deponering av giftigt avfall utom radioaktivt avfall och kontaminerad jord
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
50,000.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Collecte et traitement des déchets ménagers a risques déposés dans les déchetteries de la communauté d'agglomération tour(s)plus et sites assimiles. Marché séparé à bons de commande sans mini et maxi et un opérateur économique.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
50,000.00
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: BS environnement
Postadress: ZI du Menneton, 30 avenue Charles Bedaux
Ort: Tours
Postnummer: 37000
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.