Publications Office of the EU
Italien-Rom: Dörrar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Rom: Dörrar

  • Publicerat
    13/10/2020
  • Tidsfrist
    18/11/2020
  • Anbudsöppning
    26/11/2020
  • Tilldelat
    16/09/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Trenitalia S.p.A. - Direzione Acquisti
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: IT Italia
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
44221200 Dörrar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
820,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
653,427.68 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
7900565
Beskrivning

Fornitura e posa in opera di portoni presso le OMC di Napoli S.M.L.B., Voghera e Rimini - LOTTO n. 1 Fornitura e posa in opera di n. 88 portoni vetrati a libro, n. 6 portoni a due battenti vetrati e n. 12 porte ad impacchettamento rapido presso l’OMC di Napoli S.M.L.B.. – LOTTO n. 2 Fornitura e posa in opera di n. 16 portoni a libro presso l’OMC di Voghera. – LOTTO n. 3 Fornitura e posa in opera di n. 5 portoni motorizzati presso l’OMC di Rimini.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Trenitalia SpA — direzione Acquisti
Postadress: piazza della Croce Rossa 1
Ort: Roma
Nuts-kod: IT
Postnummer: 00161
Land: ITA
Huvudadress: www.acquistionline.trenitalia.it
Elektroniskt via:
www.acquistionline.trenitalia.it
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
26/11/2020 10:30
Köpare
Gara a procedura aperta, interamente gestita con sistemi telematici, per la fornitura e posa in opera di n. 16 portoni a libro presso l’OMC di Voghera – LOTTO n. 2.
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.