Publications Office of the EU
Upprustning av FF2-byggnaden för inredning av UFERDOCH, CME och DSI, på INTRA-platsen för CHD LA CANDELIE - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Upprustning av FF2-byggnaden för inredning av UFERDOCH, CME och DSI, på INTRA-platsen för CHD LA CANDELIE

  • Publicerat
    26/05/2026
  • Tidsfrist
    15/06/2026
  • Anbudsöppning
    15/06/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
CH AGEN-NERAC
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: FRI14 Lot-et-Garonne
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45113000 Tomtarbeten
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
932,900.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
11
Upphandlingens referensnummer
2026-021
Beskrivning

Detta samråd gäller renoveringen av FF2-byggnaden för utveckling av UFERDOCH, Medical Establishment Commission (CME) och direktoratet för informationssystem (DSI) på INTRA-anläggningen i CHD LA CANDELIE. Tjänsterna är indelade i 11 separata delar

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1821214
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1821214
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
15/06/2026 16:02
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.