Publications Office of the EU
Uppdatering och tekniskt stöd för abonnemang på NRBQ-hotanalys och förutsägelseprogramvara från försvarsministeriet 2026–2029 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Uppdatering och tekniskt stöd för abonnemang på NRBQ-hotanalys och förutsägelseprogramvara från försvarsministeriet 2026–2029

  • Publicerat
    05/08/2026
  • I dag
    01/09/2026
  • Tidsfrist
    08/09/2026
  • Anbudsöppning
    16/09/2026
Status
Publicerat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Subdirección General de Contratación de Tecnologías de la Información y de las Comunicaciones (TIC)
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
48000000 Programvara och informationssystem
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
926,016.57 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
2026/SP03032007/00000893
Beskrivning

Uppdatering och tekniskt stöd för abonnemang på NRBQ-hotanalys och förutsägelseprogramvara från försvarsministeriet 2026–2029

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=IDuf9tmH0VBWhbmkna2nXQ%3D%3D
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=IDuf9tmH0VBWhbmkna2nXQ%3D%3D
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
16/09/2026 11:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: precio.
Viktning (procentandel, exakt): 100
Uppskattat värde
926,016.57 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.