Publications Office of the EU
Spanien-Cuenca: Avlägsnande av slam - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Cuenca: Avlägsnande av slam

  • Publicerat
    06/08/2016
  • Tidsfrist
    19/09/2016
  • Tilldelat
    12/12/2016
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Plats för utförande
NUTS code: ES España
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90513600 Avlägsnande av slam
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
432,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
168,894.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
CA01/16
Beskrivning

Servicio de retirada de lodos biológicos de la EDAR de Cuenca y su aplicación agrícola.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Postadress: Plaza de España, s/n
Ort: Cuenca
Postnummer: 16001
Land: ESP
Anbud kan lämnas in
Not specified
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
432,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
168,894.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Aquambiente Servicios para el Sector del Agua, S.A.U.
Postadress:
Ort:
Postnummer:
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.