Publications Office of the EU
Bulgarien-Sofia: Fjärrvärme - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Sofia: Fjärrvärme

  • Tilldelat
    10/12/2018
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Академия на МВР
Plats för utförande
NUTS code: BG331 Варна
Köparens plats
NUTS code: BG411 София (столица)
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
09323000 Fjärrvärme
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
154,278.00 BGN
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Доставка на топлинна енергия посредством топлоносител — гореща вода за стопански нужди за ЦСПП — гр. Варна при АМВР от топлопреносната мрежа на „Веолия Енерджи Варна" ЕАД. Прогнозното количество потребление на топлинна енергия за затопляне на БГВ за две години е 384 МW. Прогнозното количество потребление на топлинна енергия за отопление на сградата на ЦСПП гр. Варна за 2 години е 1416 МW.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
154,278.00 BGN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Веолия енерджи варна ЕАД
Postadress: бул. Янош Хуняди № 5
Ort: Варна
Postnummer: 26
Land: BGR
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.