Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Lagringsmedier och läsenheter - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Lagringsmedier och läsenheter

  • Publicerat
    05/08/2022
  • Tidsfrist
    01/09/2022
  • Anbudsöppning
    01/09/2022
  • Tilldelat
    10/11/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
Plats för utförande
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Köparens plats
NUTS code: PL Polska
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30233000 Lagringsmedier och läsenheter
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
305,600.00 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
372,000.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
ZWiDIT.2610.11.2022.283.KSL
Beskrivning

Przedmiotem Zamówienia, jest:
1) Dostawa fabrycznie nowego Sprzętu:
a) Macierzy dyskowej – 1 szt.
b) Deduplikatora danych – 1 szt.
2) Udzielenie przez Wykonawcę gwarancji i zapewnienie w jej ramach serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony Sprzęt;
3) Dostarczenie przez Wykonawcę Dokumentacji dostarczonego Sprzętu.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
Nationellt organisationsnummer: 521-04-17-157
Postadress: ul. Kolska 12
Ort: Warszawa
Nuts-kod: PL
Postnummer: 01-045
Land: POL
Huvudadress: www.nask.pl
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
01/09/2022 12:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
305,600.00 PLN
Slutligt kontraktsvärde
372,000.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: BCODERS S.A.
Postadress: Owczarska 7
Ort: Warszawa
Postnummer: 01-351
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.