Publications Office of the EU
Polen-Gdansk: Försäljning av färdbiljetter och förmedling av paketresor - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Gdansk: Försäljning av färdbiljetter och förmedling av paketresor

  • Tilldelat
    22/10/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej
Plats för utförande
NUTS code: PL63 Pomorskie
Köparens plats
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
63512000 Försäljning av färdbiljetter och förmedling av paketresor
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,263,021.46 PLN
Upphandlingens referensnummer
MZKZG/ZP/WR/2/21
Beskrivning

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. na rzecz Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej usług w zakresie wprowadzenia do systemu biletowego Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. biletów metropolitalnych umożliwiających realizację przejazdów przez pasażerów posiadających emitowane przez MZKZG bilety oraz zasad dokonywania z MZK Wejherowo sp. z o.o. rozliczeń z tego tytułu w okresie od dnia 01 stycznia 2022 roku do dnia 31 grudnia 2022 roku.
2. Rozkładowe przewozy pasażerskie dla pasażerów posiadających emitowane przez MZKZG bilety metropolitalne będą realizowane autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. na obszarze następujących Gmin i Miast- członków MZKZG:
a) Gmina Luzino;
b) Gmina Miasta Wejherowo;
c) Gmina Miasta Reda;
d) Gmina Miasta Rumia;
e) Gmina Wejherowo.
3. W wykonaniu przedmiotu niniejszego zamówienia MZK będzie zobowiązany, w szczególności, do:
a) honorowania przejazdu osób i ich bagażu na podstawie biletów metropolitalnych w środkach transportu wymienionych w ust. 2, na liniach realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej, w granicach obszaru opisanego w ust. 2;
b) zapewnienia kontroli biletów metropolitalnych uprawniających do przejazdów komunikacją miejską MZK;
c) zapewnienia kontroli dokumentów uprawniających, zgodnie z uchwałą Zgromadzenia MZKZG numer 8/2021 z dnia 30 czerwca 2021 r. [z późn. zm.], oraz z uchwałą Zarządu MZKZG numer 35/2021 z dnia 10 sierpnia 2021 r. [ z późn. zm.], do przejazdów na podstawie metropolitalnych biletów ulgowych;
d) rozpatrywania skarg i wniosków dotyczących transportu zbiorowego na liniach realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej w granicach obszaru opisanego w ust.2;
e) przekazywania MZKZG informacji związanych z funkcjonowaniem realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej;
f) przekazywania podróżnym informacji o wprowadzanych przez MZKZG ofertach korzystania
z komunikacji miejskiej;
g) informowania o zintegrowanym transporcie publicznym na obszarze działania MZKZG.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Not specified
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
2,263,021.46 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo sp. z o.o.
Postadress: ul.Tartaczna 2
Ort: Wejherowo
Postnummer: 84-200
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.