Publications Office of the EU
Frankrike-Clermont Ferrand: Vägbygge - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Clermont Ferrand: Vägbygge

  • Tilldelat
    05/11/2021
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Conseil départemental du PUY-DE-DOME
Plats för utförande
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Köparens plats
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45233120 Vägbygge
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
538,863.15 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

RD 906 Travaux en traverse de NERONDE S/DORE

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Köpare
Commune de NERONDE S/DORE
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
538,863.15 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: COLAS FRANCE
Postadress:
Ort: GERZAT
Postnummer:
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.