Publications Office of the EU
E-Jaén: Städning av byggnader - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Jaén: Städning av byggnader

  • Publicerat
    02/02/2011
  • Tidsfrist
    25/03/2011
  • Anbudsöppning
    13/04/2011
  • Tilldelat
    23/05/2011
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90911200 Städning av byggnader
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
3,305,639.52 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,935,360.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Limpieza de las sedes de los órganos judiciales, fiscalías e IML de la provincia de Jaén.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
13/04/2011 11:00
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
3,305,639.52 EUR
Slutligt kontraktsvärde
1,935,360.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.