Publications Office of the EU
Servicio de dirección técnica y concejalía de las actividades del Centro de Cultura Contemporánea de Barcelona (CCCB) - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de dirección técnica y concejalía de las actividades del Centro de Cultura Contemporánea de Barcelona (CCCB)

  • Aviserat
    23/07/2026
  • I dag
    31/08/2026
  • Beräknad publicering
    30/09/2026
Status
Aviserat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
DIPUTACIÓN DE BARCELONA
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES511 Barcelona
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79952100 Anordnande av kulturevenemang
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
850,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
2026/0029837
Beskrivning

Servicio de dirección técnica y concejalía de las actividades del Centro de Cultura Contemporánea de Barcelona (CCCB)

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
ORG-0001
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Inte tillgängligt
Uppskattat värde
850,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.