Publications Office of the EU
Frankrike-Paris: Plantering och skötsel av grönområden - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Frankrike-Paris: Plantering och skötsel av grönområden

  • Publicerat
    18/09/2018
  • Tidsfrist
    22/10/2018
  • Anbudsöppning
    22/10/2018
  • Tilldelat
    03/01/2019
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Centre des monuments nationaux
Plats för utförande
NUTS code: FR France
Köparens plats
NUTS code: FR France
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
77310000 Plantering och skötsel av grönområden
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
157,458.60 EUR
Upphandlingens referensnummer
18.782.211
Beskrivning

Prestations d'entretien des parcs des châteaux de Pierrefonds et Coucy.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=392544&orgAcronyme=f5j
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
22/10/2018 12:01
Plats för utförande
CPV-kod
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
157,458.60 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Un château pour l'emploi
Postadress: 14 avenue de Laon
Ort: Coucy-le-Château
Postnummer: 02380
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.