Publications Office of the EU
EE-Tallinn: Skogsavverkning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

EE-Tallinn: Skogsavverkning

  • Tilldelat
    13/01/2012
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: EE Eesti
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
77210000 Skogsavverkning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
4,239,256.50 EUR
Upphandlingens referensnummer
1-47.149
Beskrivning

Lihtsustatud korras teenuste tellimise hange on jaotatud osadeks. Tööde maht võib erineda tulenevalt hankijapoolsest vajadusest +/-30 %. Hankelepingutes on tööde piirkonnaks konkreetne tööpiirkond, aga vajadusel peab tööde teostaja olema valmis töötama RMK kõigis tööpiirkondades.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
4,239,256.50 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Eesti Metsahalduse OÜ
Postadress: Roheline 6a
Ort: Sindi
Postnummer: 86704
Land: EST
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.