Publications Office of the EU
Lönehanteringstjänst, socialförsäkring och annan dokumentation. - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Lönehanteringstjänst, socialförsäkring och annan dokumentation.

  • Publicerat
    07/05/2026
  • Tidsfrist
    05/06/2026
  • Anbudsöppning
    11/06/2026
  • I dag
    04/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Ente Público de Radiotelevisión de las Illes Balears
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES532 Mallorca
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79631000 Personaltjänster och lönehantering
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
390,998.40 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
EPC 05/26
Beskrivning

Syftet med rekryteringen, som främjas av EPRTVIB:s direktör för talang och personal, är att tillhandahålla löneförvaltningstjänsten, socialförsäkring och annan dokumentation som rör enhetens personal.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=f8T0FumJdq7kY6rls5tG9A%3D%3D
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=f8T0FumJdq7kY6rls5tG9A%3D%3D
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
11/06/2026 12:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: 1. Oferta económica.
Viktning (procentandel, exakt): 60
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: 2.1. Mejora: Informe trimestral cambios normativos.
Viktning (procentandel, exakt): 15
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: 2.2. Mejora: Auditoria retributiva anual..
Viktning (procentandel, exakt): 10
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: 2.3. Mejora: Emisión mínimo 12 informes..
Viktning (procentandel, exakt): 10
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: 3. Criterio Social.
Viktning (procentandel, exakt): 5
Uppskattat värde
390,998.40 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.