Publications Office of the EU
E-Barcelona: Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Barcelona: Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad

  • Publicerat
    29/09/2011
  • Tidsfrist
    21/11/2011
  • Anbudsöppning
    01/12/2011
  • I dag
    02/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Gestió d'Infraestructures S.A.U.
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
294,141.56 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Contrato de servicios para la asistencia técnica para la monitorización de las obras correspondientes a las galerias entre túneles y otros del prolongamiento de los FGC a Terrassa entre Rambla de Ègara y Can Roca. Clave: AU.TF-03474.1R.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
01/12/2011 10:00
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
294,141.56 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.